Kyiv Open Cup 2014

17-го травня в Києві відбувся міжнародний турнір з карате Kyiv Open Cup. В найпрестижнішому турнірі в Україні взяли участь більше 650 спортсменів з 51 команди. Нашу команду представляли Архіпов Олексій, Цкітішвілі Євгенія, Скидан Яна, але саме майстерні виступи дівчат принесли перемоги клубу “Lotus”, адже хлопчикам доводиться набагато важче: більша конкуренція, чисельніші групи, досвідченіші суперники.

Пишаємося учасницею Цкітішвілі Євгенією, рівень підготовки якої значно вирізнявся з-поміж інших учасників її вікової категорії, що засвідчено 2-м місцем з ката. Що ж до куміте, то перше місце Женя виборола в запеклій боротьбі, адже суперниці вперто не поступалися позиціями.

Досить великій групі учасниць довелося протистояти Скидан Яні у своїй віковій категорії з ката. Перший же поєдинок з сильнішою суперницею не зупинив Яну на шляху до призового 3-го місця, яке посіла Яна, одержавши перемогу в усіх інших етапах.

Хотілося б підкреслити, що участь у змаганнях – це не лише сконцентрованість на перемозі, але й, більшою мірою, безцінний досвід для учасників. Тому хотілося б залучати більше учасників клубу до участі в змаганнях.

Одже, зростає рівень підготовки суперників, але приємно відчувати, що спортсмени клубу “Lotus” впевнено крокують шляхом до перемог завдяки наполегливій роботі учнів та тренера Ковальчука Олександра Леонідовича.

Дивіться фотозвіт у галереї.

Коментарів ще немає.

Залишити коментар