Витоки карате

Карате, історія, shuricastle

Сьотокан карате – один з наймасовіших стилів карате-до не лише в Японії, але й в усьому світі.

Карате-До як бойове мистецтво зародилося не в Японії. Про виникнення карате ми можемо знати або припускати лише на основі легенд. Виходячи з однієї з них, творцем карате вважається Бодхідхарма, засновник дзен-буддизму, який у 520 році перемістив свою резиденцію з Індії до Китаю, до монастиря Шаолінь (“храм молодого лісу”), розташованого на схилі лісистої гори Шаоші в декількох десятках кілометрів від міста Чженчжоу.

Далі

Шотокан карате-до

Карате, концепція

Заснований стиль Шотокан карате-до майстром з Окінави Гічином Фунакоші.

Шотокан – один із чотирьох традиційних стилів японського карате-до (інші три – це годзю-рю, вадо-рю, шито-рю). Хоча немає точної статистики з цього приводу, вважають, що у цього стилю найбільше в світі прихильників – біля 40% усіх, хто займається карате.

Далі

Рекомендації

Рекомендації, карате, кімоно, концепція

Якщо ви вирішили долучитися до світу спорту, саме карате – вдалий перспективний вибір.

У розділі ми б хотіли дати декілька порад щодо свідомого вибору напрямку, секції, тренера для вас або вашої дитини. Поради розраховані на батьків, які поважають своїх дітей, не байдужі до їх потреб та формування життєвих принципів, готові підставити надійне плече для подолання труднощів і виховують самостійну, впевнену в собі особистість. Наша мета – допомогти досягти успіху!

Далі